Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Вільна боротьба (6-13 років)
12:00 - 13:30
Дзюдо (6-13 років)
15:00 - 16:00
Кульчицький Андрій
Дзюдо (6-13 років)
15:00 - 16:00
Кульчицький Андрій
Дзюдо (6-13 років)
15:00 - 16:00
Кульчицький Андрій
Кікбоксінг (6 - 9 років)
16:00 - 17:00
Кучер Валентин
Вільна боротьба (6-13 років)
16:00 - 17:30
Кікбоксінг (6 - 9 років)
16:00 - 17:00
Кучер Валентин
Вільна боротьба (6-13 років)
16:00 - 17:30
Кікбоксінг (6 - 9 років)
16:00 - 17:00
Кучер Валентин
Вільна боротьба 13+ років
16:00 - 17:30
Кікбоксінг (9-14 років)
17:00 - 18:30
Кучер Валентин
Кікбоксінг (9-14 років)
17:00 - 18:30
Кучер Валентин
Кікбоксінг (9-14 років)
17:00 - 18:30
Кучер Валентин
Вільна боротьба 13+ років
19:00 - 20:30
Вільна боротьба 13+ років
19:00 - 20:30
Кікбоксінг 14+ років
20:00 - 21:30
Кучер Валентин
Кікбоксінг 14+ років
20:00 - 21:30
Кучер Валентин
Кікбоксінг 14+ років
20:00 - 21:30
Кучер Валентин
Понеділок
15:00 - 16:00 Дзюдо (6-13 років)
16:00 - 17:00 Кікбоксінг (6 - 9 років)
17:00 - 18:30 Кікбоксінг (9-14 років)
20:00 - 21:30 Кікбоксінг 14+ років
Вівторок
16:00 - 17:30 Вільна боротьба (6-13 років)
19:00 - 20:30 Вільна боротьба 13+ років
Середа
15:00 - 16:00 Дзюдо (6-13 років)
16:00 - 17:00 Кікбоксінг (6 - 9 років)
17:00 - 18:30 Кікбоксінг (9-14 років)
20:00 - 21:30 Кікбоксінг 14+ років
Четвер
16:00 - 17:30 Вільна боротьба (6-13 років)
19:00 - 20:30 Вільна боротьба 13+ років
П'ятниця
15:00 - 16:00 Дзюдо (6-13 років)
16:00 - 17:00 Кікбоксінг (6 - 9 років)
17:00 - 18:30 Кікбоксінг (9-14 років)
20:00 - 21:30 Кікбоксінг 14+ років
Субота
12:00 - 13:30 Вільна боротьба (6-13 років)
16:00 - 17:30 Вільна боротьба 13+ років
Неділя
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Total Body Shok
10:00 - 11:00
Кашперька Анна
TRX
10:00 - 11:00
Білоног Ірина
Total Body Shok
10:00 - 11:00
Кашперька Анна
TRX
10:00 - 11:00
Білоног Ірина
Total Body Shok
10:00 - 11:00
Кашперька Анна
TRX
10:00 - 11:00
Білоног Ірина
Стретчинг
11:00 - 12:00
Білоног Ірина
Функціональний тренінг
11:00 - 12:00
Кульчицький Андрій
Стретчинг
11:00 - 12:00
Білоног Ірина
Функціональний тренінг
11:00 - 12:00
Кульчицький Андрій
Стретчинг
11:00 - 12:00
Білоног Ірина
Функціональний тренінг
11:00 - 12:00
Кульчицький Андрій
TRX
18:00 - 19:00
Білоног Ірина
TRX
18:00 - 19:00
Білоног Ірина
TRX
18:00 - 19:00
Білоног Ірина
Crossfit
19:00 - 20:00
Crossfit
19:00 - 20:00
Crossfit
19:00 - 20:00
Понеділок
10:00 - 11:00 Total Body Shok
11:00 - 12:00 Стретчинг
18:00 - 19:00 TRX
19:00 - 20:00 Crossfit
Вівторок
10:00 - 11:00 TRX
11:00 - 12:00 Функціональний тренінг
Середа
10:00 - 11:00 Total Body Shok
11:00 - 12:00 Стретчинг
18:00 - 19:00 TRX
19:00 - 20:00 Crossfit
Четвер
10:00 - 11:00 TRX
11:00 - 12:00 Функціональний тренінг
П'ятниця
10:00 - 11:00 Total Body Shok
11:00 - 12:00 Стретчинг
18:00 - 19:00 TRX
19:00 - 20:00 Crossfit
Субота
10:00 - 11:00 TRX
11:00 - 12:00 Функціональний тренінг
Неділя
Workshop
  • Понеділок-П'ятниця - 07:00-22:00
  • Субота-Неділя - 09:00-21:00